Uitslagen Baanatletiek

** = clubrecord

Clubrecords bijgewerkt t/m 3 sep 2020

 

Zat 26 mrt: De Krom Cross, Katwijk

# in cat naam categorie afstand tijd
2 Isabel Alderwegen Meisjes Mini-Pupillen ca 800m 3:59
5 Chris Cuvelier Jongens B-pupillen ca 1000m 4:25
3 Jinthe Hagendijk meisjes B-pupillen ca 1000m 4:36
10 Tjores Hermans Jongens A1-pupillen ca 1400m 6:58
11 Didier Roodakkers Jongens A1-pupillen ca 1400m 7:05
13 Tycho Van Dorp Jongens A1-pupillen ca 1400m 7:18
14 Hidde Van Der Poel Jongens A1-pupillen ca 1400m 7:20
19 Tycho Van Der Wees Jongens A1-pupillen ca 1400m 7:39
3 Vera Lommerse Meisjes A1-pupillen ca 1400m 6:39
5 Jasmine van Alderwegen Meisjes A1-pupillen ca 1400m 7:08
6 Pascal Hendriksen Jongens A2-pupillen ca 1400m 6:18

19 februari 2022: Keukenboshofcross in Lisse

Rang in cat Naam Gjaar Cat Afstand Tijd
1 Isabel Alderwegen 2015 MpMini 1000m 04:12
2 Duuk van Helten 2016 JpMini 1000m 04:34
3 Finn Schulz 2015 JpMin 1000m 05:03
6 Sylvain Roodakkers 2015 JpMini 1000m 05:24
1 Femke Lommerse 2014 MpC 1000m 04:44
5 Timo Könneman 2013 JpB 1600m 05:33
10 Micah Emeka 2013 JpB 1600m 06:15
5 Vera Lommerse 2012 MpA1 1600m 05:44
6 Lulu Sorber 2012 MpA1 1600m 05:47
11 Jasmine Alderwegen 2012 MpA1 1600m 06:08
5 Tjores Hermans 2012 JpA1 1600m 05:32
9 Hidde van der Poel 2012 JpA1 1600m 05:41
12 Didier Roodakkers 2012 JpA1 1600m 06:06
15 Tygo van der Wees 2012 JpA1 1600m 06:29
17 Noah Bahé 2012 JpA1 1600m 07:06
2 Fenna Könnemann 2011 MpA2 1600m 05:07
12 Mira Mulder 2011 MpA2 1600m 06:02
13 Lotte van Tilburg 2011 MpA2 1600m 06:03

12 feb 2022: Vlietlandcross 

10.00 Pupillen mini & C

  Naam J/M Categorie Tijd
1 Isabel Alderwegen m mini 3.11
2 Duuk van Helten j mini 3.19
3 Yinthe van Paridon m mini 3.21
4 Tobias van Benschop j PC 3.25
5 Sylvain Roodakkers j mini 3.41
6 Femke Lommerse m PC 3.41
7 Floortje Steenbergen m mini 4.01
8 Luke van der Wees m PC 4.05
9 Finn Schulz j mini 4.24
10 Sara Bahé m mini 4.28
11 Menno Heijdeman j PC 5.06

10.15 Pupillen B

  Naam J/M Categorie Tijd
1 Timo Könemann j PB 4.15
2 Chris Cuvelier j PB 4.58
3 Lucas Boter j PB 5.04
4 Jinthe Hagendijk m PB 5.05
5 Feline Boter m PB 5.07
6 Micah Emeka j PB 5.13
7 Tessa Kerpershoek M PB 5.24
8 Emily Schuurman m PB 5.29
9 Fenna Steenbergen m PB 5.29
10 Sarah Winkler Prins m PB 5.31

10.30 Pupillen A

  Naam J/M Categorie Tijd
1 Pascal Hendriksen j PA2 4.37
2 Fenne Könemann m PA2 4.44
3 Ivan Verheij j PA1 4.56
4 Vera Lommerse m PA1 4.57
5 Dex van Rhoon j PA1 5.00
6 Joep Langeveld j PA1 5.03
7 Hidde van der Poel j PA1 5.16
8 Didier Roodakkers j PA1 5.18
9 Jasmine Alderwegen m PA1 5.23
10 Lulu Sorber m PA1 5.31
11 Tycho van Dorp j PA1 5.35
12 Febe van Dijk m PA2 5.38
13 Tjores Hermans j PA1 5.52
14 Senna van Paridon m PA1 5.54
15 Mira Mulder m PA2 5.59
16 Lotte van Tilburg m PA2 5.59
17 Tygo van der Wees j PA1 6.06
18 Noah Bahé j PA1 6.45
19 Riley Stikkelorum j PA1 6.53
20 Sara green m PA1 6.55

10.45 Junioren D & C

  Naam J/M Categorie Tijd
1 Olivier Ferrier j JC 5.04
2 Veronique Verweij m JC 5.21
3 Stijn van der Molen j JC 5.32
4 Lieuwe Ouwehand j JC 5.33
5 Faas Glasbergen j JD 6.21
6 Jurre Glasbergen j JC 6.25
7 Max Ouwehand j JD 6.27
8 Steven van der Torre j JD 6.30
9 Lukas Bahé j JD 7.04
10 Lisa Schuurman m JD 7.07
11 Elin Landman m JD 7.10

29 jan 2022: Trainingscross Veld 4 - zaterdag pupillen

Pupillen A (1.000 meter)
1 Tjores 5:29
2 Liz 5:35
3 Lulu 5:42
4 Hidde 5:47
5 Tycho v D 5:55
6 Lotte 6:46
6 Mira 6:46
8 Tygo vd W 8:47
Pupillen B (1.000 meter)
1 Jinthe H 5:52
2 Lucas 5:59
3 Sam 6:03
4 Feline 6:07
5 Francesca 6:27
5 Emmely S. 6:27
Pupillen C & Mini (750 meter)
1 Duuk 3:56
2 Isabel 3:57
3 Emmely vL 4:20
4 Tobias 4:26
5 Siebe 4:49
6 Tom 5:02
7 Jinjina 5:10
8 Merel 5:16
9 Finn 5:39

20 nov 2021: 400 meter zaterdagpupillen

Jongens Meisjes
1 Didier 1:37 1 Fenne 1:31
2 Lucas Boter 1:40 PR 2 Senna 1:37 PR
3 Tjores 1:43 3 Feline 1:42 PR
4 Hidde 1:49 4 Sarah 1:44
5 Tycho D 1:53 PR 5 Lulu 1:47 PR
6 Tygo W 1:54 PR 6 Merel 1:51
7 Duuk 1:55 7 Mira 1:58 PR
8 Sylvain 2:11 8 Lotte 1:58
      9 Yinte vP 2:03
      10 Francesca 2:05
      11 Emmely S 2:11
- - - 12 Sanne 2:15
- - - 13 Jinjina 2:52

16 okt 2021: OVAK 2021

Uitslag OVAK 2021 (alle verenigingen) zie hier.

 

25 sep 2021: 400 m trainingswedstrijd zaterdag pupillen

  Jongens     Meisjes  
1 Teus 1:30 1 Fenne 1:32
2 Jasper 1:31 2 Liz 1:44
3 Didier 1:33 PR 3 Feline 1:47 PR
4 Lucas H 1:40 4 Lulu 1:50
5 Tjores 1:41 PR 5 Senna 1:51 PR
6 Lukas Bahe 1:42 PR 6 Francesca 1:54 PR
7 Lucas Boter 1:43 PR 7 Yinte 1:55
7 Kajan 1:43 8 Emmely 2:10
9 Chris 1:44 9 Emmely S. 2:12
10 Sylvain 2:12 PR 10 Isabeau 2:14
11 Menno 3:21 - - -

4 jul 2021: Competitie Senioren 3e divisie Leiden

 

Senioren Vrouwen

# Naam Team Resultaat wind Team punten
3 Lisa Brink Kogelstoten 8,98 --- 518
6 Aïsha Snieder Kogelstoten 8,54 --- 0
10 Lisa Brink Kogelslingeren 21,39 --- 432
18 Lisa Brink Verspringen 3,91 +1.5 m/s 398
11 Voorschoten '97 totaal - - 1348

Senioren Mannen

# Naam Onderdeel Resultaat wind Team punten
9 Dennis Huyssteden De Wit 100 meter 12,28 +3.0 m/s 524
10 Dennis Huyssteden De Wit Verspringen 5,19 +2.3 m/s 417
11 Voorschoten '97 totaal - - 941

3 jul 2021: Competitie C/D Junioren te Den Haag

Meisjes Junior D

# Naam Onderdeel Resultaat wind Team punten
- Laura Marchand 60 meter horden DQ - 0
13 Elin Landman Speerwerpen 9,93 --- 99
14 Lisa Schuurman Speerwerpen 9,08 --- 0
9 Laura Marchand Kogelstoten 7,56 - 397
13 Elin Landman Kogelstoten 6,25 - 0
10 Laura Marchand Hoogspringen 1,20 --- 389
17 Lisa Schuurman Verspringen 2,76 -2.0 m/s 170
9 Meisjes Junior D totaal - - 1055

Jongens Junior D

# Naam Onderdeel Resultaat wind Team punten
18 Steven van der Torre 80 meter 13,11 +0.8 m/s 327
15 Steven van der Torre Voorschoten '97 JD 17,39 +3.5 m/s 236
11 Max Ouwehand Discuswerpen 12,95 - 161
13 Steven van der Torre Discuswerpen 11,59 - 0
13 Max Ouwehand Kogelstoten 5,03 --- 243
11 Max Ouwehand Verspringen 2,94 -2.1 m/s 206
9 Jongens Junior D totaal - - 1173

Meisjes Junior C

# Naam Onderdeel Resultaat wind Team punten
11 Wietske van 't Veer 150 meter 21,20 +2.4 m/s 516
3 Rosa den Outer 1500 meter 5:40,80 --- 460
16 Fiene Jonker 1500 meter 6:41,89 --- 270
7 Voorschoten '97 MC 4 x 80m 48,23 - 435
12 Iris van der Ploeg Speerwerpen 11,77 - 147
12 Iris van der Ploeg Kogelstoten 6,37 --- 329
13 Rosa den Outer Kogelstoten 6,27 --- -
8 Wietske van 't Veer Verspringen 4,08 -2.3 m/s 434
14 Fiene Jonker Verspringen 3,53 -1.6 m/s 0
8 Meisjes Junior C totaal - - 2591

12 jun 2021: Clubkampioenschappen Atletiek Meerkamp

Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Isabel van Alderwegen 8,9 2,80 8,25 2,00 593
2 Yinthe Van Paridon 8,9 2,05 4,64 1,75 379

Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Rik Visser 8,3 5,75 20,97 2,56 1223
2 Sylvain Roodakkers 8,6 3,36 7,30 1,90 640
3 Menno Heijdemann 10,1 2,98 6,67 1,63 360

Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Josephine V Paridon 7,7 4,55 7,94 2,77 1059
2 Fenna Steenbergen 8,7 3,82 11,52 2,54 879
3 Feline Boter 7,8 2,97 7,79 2,46 852
4 Anna Meijer 7,8 2,60 DNS DNS 503

Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Simon Kranenburg 7,5 7,33 28,46 3,01 1633
2 Timo Könemann 7,3 6,02 16,99 2,96 1430
3 Micah Emeka 7,2 4,69 16,63 2,70 1306
4 Sam Bleijie 9,0 4,09 11,83 2,26 809
5 Laurens Van Kempen 8,3 1,94 17,02 2,14 777
6 Lucas Boter 8,4 3,15 7,32 2,40 751

Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Vera Lommerse 7,7 3,94 13,55 2,74 1117
2 Jasmine van Alderwegen 7,8 3,81 12,08 2,58 1032
3 Floor Visser 8,6 3,88 9,57 2,48 847
4 Senna van Paridon 7,8 3,96 8,41 1,86 826

Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Bas Hilgersom 7,2 3,95 22,09 2,75 1340
2 Didier Roodakkers 7,8 3,80 13,99 2,73 1094
3 Noah Bahé 8,0 5,02 16,32 2,17 1076
4 Hidde van der Poel 7,7 4,11 12,59 2,53 1071
5 Tim Van Heijningen 7,8 4,16 12,29 2,43 1032
6 Tycho van Dorp 8,3 4,30 13,98 2,36 979
7 Tjores Hermans 8,4 3,35 10,84 2,77 916
8 Tygo van der Wees 8,8 3,21 8,21 2,34 709
9 Riley Stikkelorum 9,3 2,55 8,56 1,61 449

Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Fenne Könemann 10,1 5,93 18,45 2,94 1430
2 Catoo Baak 11,1 4,16 12,35 2,85 1062

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Pascal Hendriksen 9,9 5,93 35,66 3,37 1757

Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m Kogel Vortex Ver Punten totaal
1 Bas van Leeuwen 9,7 5,23 24,55 3,53 1646
2 Roemer van der Wilt 10,2 5,45 23,42 3,37 1540
3 Sebastian Hope 10,3 6,01 23,63 3,17 1524
4 Lukas Bahé 10,4 5,11 29,72 2,94 1482

Meisjes Junior D - Meerkamp

# Naam 60m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Laura Marchand 9,8 6,44 11,10 3,42 1137
2 Hanna Van Osch 10,3 5,94 16,12 3,28 1121
3 Fien Sannen 9,7 5,65 12,03 2,92 1026
4 Lisa Schuurman 11,2 4,17 10,60 2,98 698

Jongens Junior D - Meerkamp

# Naam 80m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Floriaan Steens 11,9 6,90 19,31 3,79 1495
2 Thijs Walraven 12,2 5,19 17,30 3,90 1332
3 Faas Glasbergen 12,2 5,90 13,50 3,74 1263
4 Noah Haverkort 12,5 5,39 18,08 3,55 1253
5 Victor Hillebrink 12,2 7,07 12,95 2,90 1152
6 Sasha de Dood 12,4 6,48 12,73 3,15 1136
7 Steven van der Torre 13,4 5,97 11,82 3,48 1034
8 Max Ouwehand 15,3 4,54 8,95 2,77 542

Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam 80m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Wietske van 't Veer 11,2 6,21 13,49 3,64 1402
2 Rosa den Outer 11,7 6,62 15,68 3,48 1370
3 Fiene Jonker 13,0 5,09 11,79 3,49 1022
4 Iris van der Ploeg 13,5 6,19 11,65 2,73 883

Jongens Junior C - Meerkamp

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Jurre Glasbergen 14,4 5,55 15,45 4,07 1400
2 Jens Van leeuwen 15,4 6,77 21,10 3,19 1304
3 Olivier Ferrier 14,1 6,43 11,08 3,55 1282

Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Lotte de Ruiter 16,2 7,41 16,12 3,28 1112
2 Jackie Lewis 16,7 5,70 13,68 2,51 632

Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Thijs Van der Torre 16,6 6,98 16,14 2,95 272

Meisjes Junior A - Meerkamp

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Aïsha Snieder 13,9 8,45 24,37 3,49 1739

Jongens Junior A - Meerkamp

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Daan Hooij 12,7 7,99 25,17 4,36 1158

Senioren vrouwen - Meerkamp

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Lisa Brink 14,7 9,58 26,15 3,79 1823
2 Sanne Van der Velde 16,2 7,08 11,48 2,59 745
3 Jeanine Pas-Arendse 20,8 6,48 12,82 2,68 581

Senioren mannen - Meerkamp

# Naam 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Ties Wilde 12,0 10,51 34,88 5,22 1866
2 Dennis Huijssteden de Wit 12,0 8,40 41,06 5,01 1751
3 Dennis Rog 13,1 8,99 35,52 4,25 1319
4 Wouter Dollekamp 14,2 6,29 11,69 3,64 334

Masters Vrouwen – Meerkamp

# Naam Categorie 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Fee Man Masters Vrouwen 45+ 18,7 5,06 14,75 2,52 779
2 Rieke Boter Masters Vrouwen 40+ 18,5 3,48 10,74 2,57 403

Masters Mannen - Meerkamp

# Naam Categorie 100m Kogel Speer Ver Punten totaal
1 Bastiaan Langeveld Masters Mannen 35+ 13,7 7,07 26,51 4,37 1036
2 Robin Menning Masters Mannen 50+ 14,6 6,06 14,43 2,82 541
3 Bert Boter Masters Mannen 40+ 16,2 5,20 12,89 3,48 166
4 Joost Van Kempen Masters Mannen 35+ 15,9 4,95 16,09 3,48 101

15 mei 2021: 4e 400 m trainingswedstrijd

Pupillen zaterdag groep

Jongens   Meisjes  
1. Roemer 1:22 PR 1. Fenne 1:30 PR
2. Bas vL 1:27 2. Jasmine 1:38 PR
2. Sebastian 1:27 PR 3. Senna 1:53
4. Simon 1:32 PR 4. Isabel 1:57
5. Tim 1:35 PR 5. Feline 2:00
6. Bas H. 1:38 PR 6. Francesca 2:06
7. Lucas Boter 1:47 7. Lotte 2:10
8. Tjores 1:50 7. Mira 2:10
9.Tycho v D. 1:54 PR 7. Maddy 2:10
10. Lukas Bahé 1:56 10.Ynte 2:16
11. Micah 2:08 - -
12. Didier 2:13 PR - -
12. Sylvain 2:13 - -

10 apr 2021: 3e 400m trainingswedstrijd

Pupillen zaterdag groep

jongens   meisjes  
1. Roemer 1:25 1. Fenne 1:39
2. Pascal 1:28 PR 2. Vera 1:43
3. Bas vL 1:29 3. Jasmine 1:49 PR
4. Sebastian 1:32 3. Lotte 1:49 PR
5. Simon 1:35 PR 5. Tessa 1:51 PR
6. Teus 1:36 6. Senna 1:52
6. Timo 1:36 7. Olivia 1:53
8. Tim 1:41 8. Isabel 1:57 PR
9. Tjoris 1:46 PR 9. Mira 1:59
10.Rafael 1:47 PR 10.Floor 2:03
11.Lukas 1:50 PR 11.Lisa 2:07 PR
12.Bas H. 1:53 12.Fenna 2:09
13.Taylor 1:55 - -
14.Micai 2:07 - -
15.Rik 2:16 - -
16.Noah 2:18 PR - -
17.Didier 2:26 PR - -
18.Riley 2:59 - -

6 mrt 2021: 2e Trainingswedstrijd 400m

Pupillen zaterdag groep

Meisjes   Jongens  
1. Fenne (A1) 1:37 PR 1. Roemer (A2) 1:23 PR
2. Eva 1:52 PR 2. Bas v L (A2) 1:26
3. Olivia (A1) 1:53 PR 3. Pascal (A1) 1:31 PR
4. Roos 1:55 PR 4. Teus 1:36 PR
5. Tessa 1:58 5. Bas H 1:48
6. Lotte (A1) 2:08 PR 6. Tycho D (B) 1:59 PR
7. Lieske 2:11 7. Lukas (A2) 2:01 PR
8. Isabel (mini) 2:17 8. Noah 2:23
9. Francesca (C) 2:32 PR 9. Didier 2:51
10.Lisa 2:33 - -
11.Rosa 2:35 - -

30 jan 2021: Trainingswedstrijd 400 m

Pupillen zaterdag groep

Jongens   Meisjes  
1. Roemer 1:28 1. Fenne 1:42
2. Teus 1:40 2. Jasmine 1:53
3. Pascal 1:46 3. Julieta 1:55
4. Simon 1:50 4. Olivia 2:04
5. Rafael 1:59 5. Isabel 2:06
6. Tycho D. 2:01 6. Roos 2:07
7. Lukas 2:12 7. Eva 2:08
8. Tjoris 2:21 8. Lotte 2:26
- - 9. Francesca 2:36

3 sep 2020: 2e Westlandse Avondinstuif te Naaldwijk

# Naam Categorie afstand Resultaat
42 (van Masters mannen) Hein van der Kallen Masters mannen 65 1500 m 6:32,51 **

 

 

 

Zo 3 april: Braassemloop , Roelofarendsveen

DSC_0300

DSC_0651

DSC_0735

DSC_0774

DSC_0868

 

© 2021-2022 Voorschoten '97 / Webmasters; Alle rechten voorbehouden.